مراسم اختتامیه جشنواره فیلم کوتاه و عکس “شهر جدید من”
مراسم اختتامیه جشنواره فیلم کوتاه و عکس “شهر جدید من”

مراسم اختتامیه جشنواره فیلم کوتاه و عکس "شهر جدید من" ویژه شهر گلبهار در محل شرکت عمران گلبهار برگزار شد.

🔸با حضور کلیه شرکت کنندگان در جشنواره فیلم کوتاه و عکس شهر من آیین اختتامیه این جشنواره در محل سالن همایش های شرکت عمران شهر جدید گلبهار برگزار و نفرات برتر معرفی شدند.

▫️به گزارش ندای چناران. جشنواره فیلم کوتاه و عکس شهر من از تیر تا آخر شهریور سال جاری جهت شرکت و حضور در جشنواره عموم افراد نام نویسی شد که در نهایت حدود ۹۰ نفر حضور یافتند.

▪آثار ارائه شده به این جشنواره سپس به کمیته داوری آثار در شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید ارسال شد که هیئت داوران پس از بررسی و اظهار نظر آثار برتر اول تا ششم را در بخش عکس معرفی کردند.

▫️براساس تصمیم این هیئت داوری آثار ارائه شده در بخش فیلم توسط داوران برتر حوزه هنرهای نمایشی در خراسان رضوی در محل شرکت عمران شهر جدید گلبهار برگزار شد و آثار برتر اول تا سوم معرفی شدند.

▪شایان ذکر است از بین کلیه شرکت کنندگان جشنواره در نهایت ۲۹ نفر آثار خود را در بخش فیلم کوتاه و عکس به دبیرخانه جشنواره ارائه کردند که در نهایت ۱۰ نفر به عنوان نفرات برتر در این جشنواره انتخاب شدند.

در مراسم اختتامیه این جشنواره و در بخش عکس، رضا مداح مقدم حائز بهترین عکس و کسب دیپلم افتخار و فرزانه هاشمی، فاطمه رفیعی فنود، قاسم بهمنی، آذین تجلی یزدی و پگاه محمدزاده آینه چی در رتبه های دوم تا ششم قرار گرفتند.

همچنین در بخش فیلم کوتاه این جشنواره، رضا مداح مقدم حائز بهترین فیلم کسب دیپلم افتخار و احسان عیدی و علی بهمنی نیز در رتبه های دوم و سوم قرار گرفتند و لوح ویژه نیز در این بخش به آقای امیررضا غلامی تعلق گرفت.

گفتنی است نمایشگاه عکس آثار منتخب جشنواره نیز در شرکت عمران شهر جدید گلبهار برپا شد که استقبال بی نظیری از آن صورت گرفت.