وجود سگ‌های ولگرد تهدیدی برای سلامت مردم چناران
وجود سگ‌های ولگرد تهدیدی برای سلامت مردم چناران

در برخی از مناطق چناران، وجود سگ‌های ولگرد به یک دغدغه بزرگ تبدیل شده که جان شهروندان را تهدید می‌کند.


به گزارش ندای چناران یکی از معضلات شهری چناران که شهروندان بسیاری را به اعتراض و انتقاد وادار کرده و البته بارها از طریق رسانه به گوش مسئولان رسیده، موضوع سگ‌ها وگربه‌های ولگرد است. در برخی از مناطق چناران وجود سگ‌های ولگرد به یک دغدغه بزرگ تبدیل شده که جان شهروندان را تهدید می‌کند.
لذا از مسئولین متولی این امر خواهشمند هستیم به این دغدغه مردم رسیدگی نمایند.

حرف_مردم
🔸خواهشمندیم سگ های گله ای ولگرد در خیابان و کوچه های بین امام خمینی ۱ و ۳ را جمع آوری کنین، رفت و آمد صبح بچه های مدرسه ای سخت شده به دلیل وجود سگ ها و مخصوصا شب ها رفت و آمد واقعا خیلی سخت و خطرناک است، بعضی مواقع تعداد سگ ها به ۲۰ تا هم می رسد ،چند شب پیش اگه یکی از اهالی کوچه به داد یه نفر نرسیده بود ،سگها تیکه پاره اش کرده بودند، کسی جرات رفت و آمد به تنهایی نمیکنند، خواهشمندیم یه اقدامی برای آسایش اهالی این منطقه انجام دهید .
🔸سلام پیرو حرف این بزرگواران که محله امام خمینی ۱و۳بحث مزاحمت سگ های ولگرد رامطرح کردند در منطقه انتهای عدالت و انتهای خیابان های ولیعصر ۱۰ الی۱۸ هم سگ های ولگرد زیادی وجود دارد لذا از شهرداری محترم درخواست می شود نصبت به این سگهای ولگرد اقداماتی را انجام دهند.
🔸چرا مسئولین چناران به وضعیت سگ های ولگرد در اطراف مسکن مهر رسیدگی نمیکنند!!!
🔸اطراف خیابان شهدا که با توجه به نزدیکی بهشت زینب و بیابان پاتوق سگ های ولگرد شده و از ساعت ۹ شب کسی جرات نمیکنه تنها رفت و آمد کنه. مسئول جمع آوری سگ های ولگرد در چناران کدام
ارگان هست؟