حمایت از فعالیتهای اقتصادی ،رویکرد قوه قضاییه است
حمایت از فعالیتهای اقتصادی ،رویکرد قوه قضاییه است

ندای چناران ، دادستان مشهد به تاکید رئیس جدید قوه قضاییه بر حمایت از فعالیتهای اقتصادی اشاره و بیان کرد: بر این اساس دادستانیها در سطح کشور ماموریت دارند حمایت همه جانبه از بخشهای خصوصی و دولتی در حوزه اقتصاد داشته باشند.

به گزارش ندای چناران ؛ غلامعلی صادقی در نشست شورای گفت و گوی بخش خصوصی و دولت خراسان رضوی هماهنگی بین نماینده ولی فقیه، استاندار، آستان قدس و بخشهای خصوصی و دولتی را در این استان کم نظیر توصیف و بیان کرد: همه یک هدف را دنبال می کنند و به هیچوجه به دنبال تخریب و تضعیف یکدیگر نیستند.
وی همچنین به فعالیت استاندار جدید خراسان رضوی اشاره و بیان کرد: انقلابی بودن، تدین، صداقت و توانمندی علیرضا رزم حسینی برای دستگاه قضایی در این استان محرز است لذا حمایت همه جانبه، بایسته و لازم را از استاندار خواهیم داشت . وی به هیچوجه دنبال مسائل جناحی، اختلاف و دعواهای سیاسی نیست و موفقیت را تنها در سایه تلاش، کار و تولید می بیند.
دادستان مشهد در ادامه همچنین بر لزوم حضور جدی و فعال دادگستری در شورای گفت و گوی بخش خصوصی و دولت خراسان رضوی تاکید و بیان کرد: آمادگی کامل خود را اعلام می کنیم حتی در مواردی که لازم به اتخاذ تصمیم فراقانونی به صورت مقطعی باشد، بخاطر تاکید رئیس قوه قضاییه آماده همکاری هستیم.
وی افزود: در صورتی که تصمیمات مناسب در نشستهای شورای گفت و گوی بخش خصوصی و دولت خراسان رضوی در حوزه اقتصاد گرفته شود حجم زیادی از دعاوی حقوقی و پرونده های کیفری کاهش می یابد.
صادقی همچنین گفت: هم اینک نه تنها هیچگونه ناامنی برای انجام فعالیتهای اقتصادی در خراسان رضوی وجود ندارد بلکه زمینه حضور و کار سرمایه گذاران به خوبی در همه بخشهای اقتصادی استان فراهم است.

  • نویسنده : رضا عزیزی