آمریکایی‌ها می‌خواهند انتقام شکست خود را در منطقه از سپاه بگیرند
آمریکایی‌ها می‌خواهند انتقام شکست خود را در منطقه از سپاه بگیرند

نماینده مردم چناران در مجلس گفت: استکبار جهانی می‌خواهد انتقام شکست خود را در منطقه از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بگیرد.

به گزارش ندای چناران، محمد دهقان نماینده مردم چناران در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه) پارلمان در جریان بررسی طرح دوفوریتی مقابله با آمریکا اظهار داشت: آقای کری گفته بود ما به خاطر اینکه می‌خواستیم عراق را ساقط کنیمداعش را ایجاد کردیم.

وی افزود: داعش و گروه‌های جنایتکار تروریستی توسط خود آمریکایی‌ها ایجاد شده‌اند.

نماینده مردم چناران در مجلس ادامه داد:‌همه ما می‌دانیم ۷ تریلیون دلار در منطقه توسط آمریکایی‌ها خرج شد تا جبهه مقاومت را از بین ببرند اما دیدیم که آنها فقط خرج کردند اما نهایتاداعش شکست خورد و بینی وهابیت آمریکا به خاک مالیده شد.

وی خاطرنشان کرد: سوریه به کمک نیروهای لبنان کمک‌های دیگر جهانیان و البته کمک مستشاری سپاه نجات یافت. قطعا پمپئو و سایر هم‌پیمانانش فکر می‌کنند فقط سپاه بوده است خیر همه ملت‌های منطقه علیه شما هستند.

دهقان بر همین اساس اضافه کرد: حال استکبار جهانی می‌خواهد انتقام شکست خود را در منطقه از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بگیرد.

وی بر همین اساس اضافه کرد: این کارشان کاملا از روی عجز و ناتوانی بوده است قطعا ما هم از این کار آمریکا و همدستانش دچار مشکل نشدیم.

نماینده مردم چناران در مجلس در ادامه سخنانش یادآور شد: ما به عنوان نمایندگان مجلس شورای اسلامی و البته در دولت انقلابی همه یکدست لباس پاسداران را پوشیدیم و از سپاه پاسداران حمایت کردیم.

دهقان در بخش دیگری از سخنانش بیان کرد: همه نمایندگان و وکلای ملت اعلام کردند که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند. لذا امروز ملت ایران اعلام می‌کند آمریکا هیچ کاری نمی‌تواند بکند و همه این اقدامات از سوی آمریکا از روی عجز و ناتوانی او بوده است.

وی همچنین تصریح کرد: برخلاف همه قواعد بین‌المللی اصل همه حقوق‌ها اعلام کردند سپاه پاسداران منافق و تروریست است اما همه به این اقدام آمریکا می‌خندند لذا ما هم از این اقدام متقابل استفاده کردیم و طرح مطرح شده حاوی این مسئله است.

وی بر همین اساس یادآور شد: نیروهای امریکا در منطقه و غرب آسیا را تروریست اعلام می‌کنیم و نیروهای آنها هم تروریست هستند بنابر این همه کسانی که به این نیروها کمک می‌کنند نیز نیروی تروریستی تلقی می‌شوند.

نماینده مردم چناران در مجلس در خاتمه توصیه کرد:‌دانشمندان، مردم و کنگره آمریکا زیر بار این ذلت و ننگی که دولت آمریکا به وجود آورده است نباید بروند و از این ذلت باید بیرون بیایند و خود را نجات دهند.