نشست صمیمانه سرپرست فرمانداری با جوانان نخبه چنارانی
نشست صمیمانه سرپرست فرمانداری با جوانان نخبه چنارانی

در سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان نشست صمیمانه قلیچی سرپرست فرمانداری با جوانان نخبه چنارانی در دفتر فرماندار برگزار شد.

به گزارش ندای چناران، در این جلسه قلیچی با تبریک ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان ، با اشاره به اهمیت نقش جوان و مشارکت در عرصه های مدیریتی در بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب گفت: تاکید من حضور پرشور و مشارکت جوانان در تمامی صحنه ها بخصوص در مواقع بحرانی است که با فکر،روحیه و اندیشه جوان می توان تاثیرگذاری بحران ها را کاهش داد.

وی ادامه داد:  از ابتدای انقلاب تا کنون بر اساس داشته ها و تکیه بر توان داخلی تصمیم گرفتیم و حرکت کردیم و خوشبختانه تا کنون توانسته ایم بر خیل مشکلات  و بحران ها غلبه کنیم.

سرپرست فرمانداری شرایط عمومی کشور را  با وجود خباثت دشمنان و معاندین   خوب و رو به جلو ارزیابی کرد و با اشاره به قرار دادن نام سپاه پاسداران جمهوری اسلامی این نهاد حامی و مدافع انقلاب در لیست گروه های تروریستی توسط دولت امریکا، ضمن محکومیت این اقدام گفت:  با نیروی فکر،خلاقیت و اعتماد به نفس جوانان این مرز و بوم و استفاده از تجربه پیشکسوتان انقلاب در تمامی عرصه ها در مقابل فشارها و توطئه های دشمن ایستادگی کرده و رو به جلو حرکت می کنیم.

وی در ادامه راه برون رفت و خنثی نمودن آثار تحریم را تکیه بر نوآوری و خلاقیت دانست و افزود:  جوانان باید به دنبال ایده های جدید و نو آورانه باشند و با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) گفت: ما مساله حل نشده نداریم.

سرپرست فرمانداری در انتهای سخنان خود به این نکته ای در باب مهارت آموزی جوانان اشاره کرد و آن را لازمه موفقیت در عرصه زندگی اجتماعی و برشمرد و عنوان داشت مسئولین به صورت عملی از جوانان حمایت خواهند کرد.

در ادامه این دیدار جوانان نخبه و فعال در زمینه ها و عرصه های گوناگون علمی،فرهنگی،اجتماعی،مذهبی،اقتصادی و… به بیان دیدگاه ها ، دغدغه ها و پیشنهادات خود در باره مسائل مختلف پرداختند