پیام تقدیر دکتر دشتی و دکتر بارویی ازحضور گسترده مردم در جشن «همدلی و همیاری»
پیام تقدیر دکتر دشتی و دکتر بارویی ازحضور گسترده مردم در جشن «همدلی و همیاری»

شهردار و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر چناران با صدور پيامي از حضور پرشور مردم اين شهر در مراسم جشن نیمه شعبان تقدير و تشكر کردند.

به گزارش ندای چناران به نقل از پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران، دکتر هادی بارویی و دکتر ابوالقاسم دشتی طي پيامي از حضور گسترده مردم اين شهر در مراسم جشن «همدلی و همیاری» ویژه نیمه شعبان و کمک به هموطنان سیل زده، قدردانی کردند.

در اين پيام با اشاره به اينکه شهروندان فهیم و قدرشناس چناران همیشه در برنامه های مختلف مدیریت شهری مشارکتی کم نظیر دارند، عنوان شده: بي ترديد اين حضور چشمگير نشان از وحدت،نظم و نوع دوستی همشهریان مومن و متدين شهر میقات الرضا(ع) در یاری رساندن و کمک به همنوعان خویش در شهرها و استانهای سیل زده را دارد.

در بخش ديگري از اين پيام با بيان اينکه استمرار اين همدلي، نشان از درک بالا و مهربانی شهروندان چنارانی را دارد آمده است: حضور توام با نظم و پر شور و نشاط مردم در مراسم جشن نیمه شعبان نشان از علاقه آنها به دين و ائمه اطهار علیهم السلام را میرساند و يقيناً رسالت ما را در استمرار این قبیل برنامه ها بیشتر میکند که امیدواریم مورد رضاي خداوند متعال قرار گیرد.

قطعا چناران به خاطر داشتن جوانان و نوجوانان هنرمند و صاحب ذوق به خود می بالد، فرهیختگانی که در مراسم شب گذشته به لطف وجود نازنین و برخورداری از هنر نابشان، شاهد خلق لحظات خاطره انگیزی برای همشهریان عزیزمان بودیم.

بی شک برگزاری این برنامه حاصل همدلی و همراهی همه دستگاههای اجرایی و نهادهای دست اندر کار دخیل در مراسم بود که در ابتدا می بایست از حمایت و حضور توام با تدبیر سایر اعضا فرهیخته، زحمتکش و منتخبین مردم در شورای اسلامی شهر نهایت قدردانی و ارادت خویش را اعلام داشته به این دلیل که این گونه برپایی و اجرای برنامه هایی از این دست با پشتیبانی و مشارکت تک تک این عزیزان بعنوان نمایندگان مردم پشتیبانی و اجرا میگردد.

قدردان زحمات سرپرست محترم فرمانداری و ریاست شورای تامین به همراه سایر اعضای خدوم این شورا، روسای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، هلال احمر،بهزیستی،کمیته امداد،شبکه بهداشت و درمان و مدیریت محترم کارخانه قند چناران نیز به نمایندگی از طرف سایر شهروندان عزیزمان هستیم.

لازم است ضمن تشکر از پرسنل ایثارگر منطقه انتظامی و سپاه ناحیه مقاومت، از فرماندهی محترم منطقه انتظامی شهرستان و کارکنان خدومشان در پلیس پیشگیری، اطلاعات، کلانتری و مدیریت راهور شهری که زحمات فراوانی را در طول برگزاری برنامه متقبل شدند، قدردانی نماییم.

همچنین از بسیجیان بااخلاص، بالاخص فرماندهی معزز ناحیه مقاومت سپاه، فرماندهی بسیج ادارات و کارخانجات و فرماندهی حوزه شهری سپاس فراوان داشته و براي همه آنها موفقيت و سربلندي روزافزون را از درگاه لایزال الهی مسئلت داریم.

در انتها می بایست از تلاشها و خدمات چند روز گذشته کارکنان زحمتکش شهرداری در قسمت‌های مختلف که برای برگزاری مطلوب جشن همدلی، بصورت تمام وقت تلاش مضاعفی را از خود به نمایش گذاشتمد، صمیمانه قدر دانی کنیم.