شوراها زبان گویای مردم برابرمسئولان و نهادهای مختلف کشور
شوراها زبان گویای مردم برابرمسئولان و نهادهای مختلف کشور

سرهنگ آذرکیش فرمانده سپاه چناران طی پیامی فرا رسیدن 9 اردیبهشت را به شوراهای اسلامی شهرستان چناران تبریک گفت.

به گزارش ندای چناران؛ سرهنگ آذرکیش طی پیامی روز شورا را تبریک گفت.

متن پیام فرمانده سپاه ناحیه چناران به شرح ذیل می باشد: 

               بسم ا… الرحمن الرحیم

نامگذاری نهم اردیبهشت ماه به عنوان روز شوراها فرصتی است مناسب تا تلاش شبانه روزی اعضاء محترم شوراهای اسلامی شهر و روستا را صمیمانه گرامی داشته و برای این تلاشگران عرصه های مختلف اجتماعی و مردمی از درگاه ایزد متعال طلب توفیق و بهروزی نماییم.

شوراها به عنوان مردمی­ترین نهادی که از بطن مردم برخواسته است، زبان گویای آنان در برابر مسئولان و نهادهای مختلف محسوب می شوند و به عنوان وکلای مردم پیگیر مسائل و مشکلات موکلین خود هستند.

یقینا خدمت بی منت به ملت عزیز ایران اسلامی در لباس عضویت در شوراها، توفیقی بزرگ برای منتخبین و معتمدین مردم است که باید از لحظه لحظه آن در راستای عمل به وظایف قانونی خود استفاده ببرند.

روز تاسیس شوراهای اسلامی در واقع زمینه ساز تاثیرگذاری عینی و حضور جدی تر مردم در اداره امور است. اینجانب این روز با شکوه را به همه‌ی اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاها که با وظیفه‌شناسی در حل مشکلات مردم شهرها و روستاهای استان خالصانه تلاش و  کوشش می‌نمایند، تبریک و تهنیت عرض می نمایم .

با امید به اینکه به حول و قوه الهی و همت عالی مردم و مسئولین روز به روز این نهاد، بالنده تر و با تجربه تر از پیش در سالی که توسط مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به عنوان سال «رونق تولید » نامگذاری شده، تلاش و کوشش کنیم تا همچون گذشته منویات رهبری فرزانه انقلاب را نصب العین قرار داده و انشاالله توفیقات روزافزونی در خدمت به مردم شریف استان داشته باشیم.