کمک بیش از ۴ میلیاردی ریالی  بسیجیان شهرستان چناران به مناطق سیل زده
کمک بیش از ۴ میلیاردی ریالی  بسیجیان شهرستان چناران به مناطق سیل زده

مسئول بسیج سازندگی سپاه چناران گفت: بسیجیان شهرستان چناران در چهار مرحله بیش از ۴ میلیارد ریال به مناطق سیل زده کشور کمک‌های نقدی و غیر نقدی اهدا کردند..

به گزارش ندای چناران، سرهنگ پاسدار بهروز مصطفی پور ضمن اعلام این خبر افزود: سپاه چناران باهمکاری پایگاه‌های بسیج شهری و روستایی در چهار مرحله کمک‌های مردمی را به مناطق سیل‌زده ارسال کردند.

وی با بیان اینکه تاکنون بیش از ۴میلیارد ریال از سوی مردم به پایگاه‌های بسیج اهدا شده است گفت: میزان کمک‌های جمع‌آوری شده شامل ۶٣ میلیون تومان وجه نقد و ٣٨۰میلیون تومان کمک غیر نقدی شامل انواع البسه، نان، برنج، گونی، پتو قند چای کنسرو، آب معدنی، لوازم بهداشتی و دیگر مایحتاج اولیه بوده است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه چناران ضمن دعوت از تمامی مردم شهرستان چناران برای کمک به مردم مناطق آسیب دیده از سیل اذعان کرد: کمک ­های نقدی به علت این که قابلیت تبدیل به کالاهای ضروری را دارند و از نظر حمل و نقل نیز آسان ­تر به دست مناطق سیل ­زده می ­رسند اولویت اول نیازهای مردم این مناطق است و در زمینه کمک ­های غیرنقدی نیز با توجه به سردی هوای مناطق آسیب دیده از سیل، پتو، البسه و آب معدنی نیز نسبت به سایر اقلام در اولویت قرار دارد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: نیروی مقاومت سپاه چناران آمادگی دارد علاوه بر مشارکت در جمع‌آوری کمک‌های مردمی و ارسال به سیل‌زدگان در صورت نیاز با حضور در مناطق آسیب‌دیده در کار امدادی نیز مشارکت داشته باشد.