خانواده شهدای کارگر در رونق تولید نقشی اساسی ایفا کرده اند
خانواده شهدای کارگر در رونق تولید نقشی اساسی ایفا کرده اند

به مناسبت فرا رسیدن هفته کار و کارگری مسئولین شهرستان از خانواده شهدای کارگری شهرستان بازدید کردند.

‍ ‍به گزارش ندای چناران، به مناسبت آغاز هفته کار و کارگر و جهت بزرگداشت شهدای این حوزه، قلیچی سرپرست فرمانداری چناران به همراه نماینده امام جمعه محترم،فرمانده سپاه مقاومت بسیج و مدیران ادارات تامین اجتماعی،تعاون کار و رفاه اجتماعی و بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن حضور در منازل دو تن از شهدای کارگری شهرستان از مقام شامخ شهدا و خانواده هایشان تجلیل کردند.

قلیچی در این دیدار با تبریک هفته کار و کارگر با ابراز مسرت از حضور در منازل شهدا گفت شهدا افتخار ما هستند و خانواده شهدای کارگر در رونق تولید نقشی اساسی ایفا کرده اند،ما مسئولیت های امروزه مان را مدیون خون پاک این عزیزان می دانیم و ابراز امیدواری کرد به عرصه مسئولیتی به صورتی عمل کنیم که مدیون خون شهدا قرار نگیریم.

وی ادامه داد شهدای ارزشمند ترین داشته خود که همانا جان عزیزشان بوده در راه خدمت به مردم تقدیم کردند و ما هم باید با الگو برداری ادامه دهنده راه آنان باشیم.

سرپرست فرمانداری تصریح کرد هر شهید مسیرمشخص و راهکاری برای مسئولین معین نموده تا بتوانند در سخت ترین شرایط کشور را اداره و بر مشکلات فائق آیند.

قلیچی خانواده های شاهد و ایثارگر را از موثرترین افراد برای کمک به کشور دانست که همیشه پای کار دفاع از نظام و انقلاب در تمامی عرصه ها بوده اند و عنوان کرد امیدوارم بتوانیم در گام دوم انقلاب که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بر ان تاکید داشتند از جوانان،بانوان و خانواده های ایثارگر برای برون رفت از شرایط فعلی کمک کنند.

گفتنی است شهیدان گرانقدر غلامرضا بربری مقدم وقربانعلی بابائی از شهدای کارگری شهرستان، در کارخانه قند چناران به عنوان کارگر فصلی مشغول به کار بوده و به صورت داوطلبانه و از طریق بسیج به جبهه های نبرد حق علیه باطل اعزام شده اند.

شهیدان بربری مقدم در تاریخ ۶۵/۰۲/۳۰ در عملیات والفجر منطقه مهران و بابائی در تاریخ ۶۴/۱۱/۲۱در عملیات والفجر ۸ منطقه اروند گلستان به درجه رفیع شهادت نائل شده اند.