پیام تبریک ریاست شورای شهر و شهردار چناران به مناسبت فرا رسیدن  ” روز شهرداری و دهیاری “
پیام تبریک ریاست شورای شهر و شهردار چناران به مناسبت فرا رسیدن  ” روز شهرداری و دهیاری “

شهردار و رئیس شورای شهر چناران فرا رسیدن روز "شهرداری و دهیاری " را تبریک گفتند.

به گزارش ندای چناران، مهندس بارویی شهردار و سپهری ریاست شورای اسلامی با انتشار پیامی فرا رسیدن ۱۴تیرماه، روز شهرداری ها و دهیاری ها را به شهرداران، دهیاران و پرسنل خدوم آنان در شهرداری‌های چناران، گلبهار و گلمکان تبریک گفتند.

🔰متن پیام بدین شرح است
:

🔆نامگذاری چهاردهم تیرماه بنام ” روز شهرداری و دهیاری “و تقارن آن با دهه مبارک کرامت که به منظور آشنایی مردم عزیزمان با خدمات شهرداری‌ها و دهیاری‌ها انجام گردیده است،فرصتی ست مغتنم تا زحمات و تلاشهای شبانه روزی خانواده بزرگ شهرداری را ارج نهیم.

خدمتگزاران همشهریان خوبمان در سه شهر چناران، گلبهار و گلمکان به همراه دهیاران شهرستان با توکل بر خداوند و تلاشی مجاهدت گونه، بی وقفه در حال کار و خدمت رسانی به مردم شهرستان چناران میباشند تا از این طریق با ارائه خدمات مطلوب به ولی نعمتان خویش به ویژه شهروندان فرهیخته ما در شهر چناران که مرکزیت این شهرستان را بر عهده دارند، برای توسعه آبادانی و پیشرفت شهر با عزمی راسخ مشغول ارائه خدمات هستند.

قرار گیری شهر چناران در مسیر ورود به به بارگاه ملکوتی آقا علی ابن موسی الرضا(ع) افتخار خدمت مضاعف به زائرین و دلدادگان این امام همام را بصورت ویژه و مضاعف برای مجموعه زحمتکش مدیریت شهری چناران را به ارمغان آورده است و از همین روی ساختن شهری آباد و در خور شأن ساکنان آن و زائران کوی دوست مدال افتخاری ست که نصیب و روزی همکاران ما در این شهرداری شده است.

لذا ضمن تبریک فرا رسیدن ولادت امام رضا(ع) و حضرت معصومه و تبریک ویژه این روز به شهرداران محترم شهرستان وهمکاران پرتلاش وزحمتکش آنان، از خداوند متعال خاضعانه طلب میکنیم در مسیر توسعه و ارتقای کیفی خدمات به شهروندان خوبمان، همچنان و بیش از گذشته این خادمین سختکوش موفق و پیروز باشند.

در پایان آرزوی سربلندی و سرافرازی تمامی خادمین شهرمان را در خانواده بزرگ شهرداری چناران از در گاه حضرتش مسئلت داریم.