بزرگترین همایش خادمیاران رضوی شهرستان چناران برگزار شد.
 بزرگترین همایش خادمیاران رضوی شهرستان چناران برگزار شد.

همایش خادمیاران رضوی با حضور مسئولین شهرستان چناران برگزار شد.

به گزارش  ندای چناران، شب گذشته با حضور معاون فرهنگی، مداحان، قاریان، خادمین حرم مطهر رضوی، ائمه جمعه چناران و گلمکان، فرمانده سپاه، شهردار و اعضای شوراهای اسلامی چناران و گلبهار و بیش از ۱۰۰۰خادمیار از شهرهای چناران، گلبهار، گلمکان و روستاهای تابعه بزرگترین همایش خادمیاران رضوی در باغسرای یاس برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین حسین مصطفائی ضمن تبریک اعیاد با برکت دهه کرامت خاطر نشان کرد: خدمت رسانی به زائرین امام مهربانی ها توفیقیست الهی که خداوند متعال نصیب یکایک ما نموده است که باید شکر گذار باشیم.

مسئول کانون مرکزی خادمیاران رضوی شهرستان چناران با اشاره به اینکه تاکنون بیش از ۱۰۰۰ نفر در کانون خادمیاری ثبت نام نموده اند تاکید کرد: از این تعداد ۴۲۰ نفر ثبت سامانه شده و زمینه حضور ۳۵۰ نفر جهت خدمت رسانی به زائرین امام مهربانی ها در ایام نوروز و دهه کرامت فراهم شده است.

وی ادامه داد: با افتتاح دفتر مرکزی خادمیاران در شهرستان چناران ۸ کانون تخصصی راه اندازی و با معرفی رابطین روستایی، علاوه بر توزیع اقلام ضروری بین محرومین، تاکنون ۵۱۰۰ نفر از زائر اولی ها و سالخوردگان در مناسبت های مذهبی به حرم مطهر اعزام و میهمان سفره با برکت امام مهربانی ها شده اند.
سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دوخانی معاونت فرهنگی استان قدس. مداحی خادم حرم مطهر حاج اقا جمعه پور، اجرای سرود گروه های شعاع خورشید و اوای رضوان؛ مداحی زیبای حاج اقای یساقی همراه با اجرای مجری توانمند صدا وسیما جناب اقای سعید حق بین؛ شادی مضاعفی را در ایام جشن و سرور بین خادمین حرم امام مهربانی ها بوجود اوردند.

تجلیل از ۲۰ خادمیار نمونه و پرتلاش؛ پخش کلیپ های فعالیت های یکساله خادمیاران رضوی شهرستان چناران از دیگر برنامه های این همایش بود و در پایان به همت یک خیر نیک اندیش از میهمانان عالیقدر و خادمیاران با صرف شام پذیرایی شد.