گلایه ساکنان گلبهار از وضعیت نامناسب  شرکت های اتوبوسرانی 
گلایه ساکنان گلبهار از وضعیت نامناسب  شرکت های اتوبوسرانی 

رانت بازی و عدم رسیدگی به نظم و انضباط شرکت  اتوبوس های بین گلبهار و مشهد باعث نارضایتی ساکنین گلبهار شده است.

اتوبوس های خط گلبهار تا چند ماه پیش زیرنظر شهرداری بود و با کرایه هزار تومانی جابجایی مسافر رو انجام میدادند و واقعا نظم خوبی حاکم بود و اتوبوس ها هر  بیست دقیقه مسافرین رو از  میدان استقلال مشهد و بدون جنگ اعصاب جابجا میکرند.
اما چند ماهی که طی یه حرکت خودجوش اتوبوس های شخصی اضافه شده که در ابتدا ترکیبشون با اتوبوس های گلبهار عالی بود .
 شهرداری گلبهار  از ابتدای سال ۹۸ اتوبوس های شهرداری رو  حذف کردند و اتوبوس های خصوصی تک بازار شدند به طوری که کرایه شون فعلا شده هزار و پانصد و هیچگونه نظارتی هم روی زمان حرکت و نحوه ی سرویس دهی انجام نمیشود، به طوری که همیشه مالکین این اتوبوس ها با لحن بدی با مسافرین برخورد میکنند و همیشه نسبت به  کرایه  کم معترض هستند و جدیدا هم که سرویس های خارج از شهر در حال جابجایی مسافرین به مناطق  توریستی هستند و هر موقع صلاح بدونند  به خط گلبهار اضافه می شوند  و اکثرا ظهرها به علت گرمای هوا خواب هستند  و نتیجه این موضوعات باعث تحمیل فشار روحی و روانی به قشر کارگر و بدبخت ساکن در گلبهار که صبح ها استرس دیر رسیدن به سر کار رو دارند و عصرها هم مثل عکس پایین باید حداقل یک ساعت توی هوای گرما منتظر اتوبوس باشند…و سواری های شخصی هم سو استفاده میکنند و بابت جابجایی مسافر کرایه تا پنج هزار  تومان طلب میکنند.
آیا آسایش مردم گلبهار واسه مسئولین اهمیت ندارد!! ما ساکنین گلبهار چه گناهی کردیم که باید تاوان سهل انگاری و کوتاهی دیگران را بدهیم!!؟؟
🔸از مسئولین محترم  تقاضا داریم به این موضوع رسیدگی نمایند.