جمعی از فعالین جامعه بانوان شهرستان چناران با #مهندس_انصاری دیدار و گفتگو کردند
جمعی از فعالین جامعه بانوان شهرستان چناران با #مهندس_انصاری دیدار و گفتگو کردند

‍ ‍ به گزارش ندای چناران، جمعی از نخبگان و فعالین جامعه بانوان شهرستان چناران به نمایندگی از اقشار هنرمندان، ورزشکاران، بسیج، مجمع مشورتی بانوان و زنان کارآفرین با مهندس انصاری فرماندار چناران دیدار و ضمن تبریک انتصاب ایشان، به بیان نقطه نظرات و دغدغه های خود در حوزه های گوناگون مرتبط با بانوان پرداختند. […]

‍ ‍ به گزارش ندای چناران، جمعی از نخبگان و فعالین جامعه بانوان شهرستان چناران به نمایندگی از اقشار هنرمندان، ورزشکاران، بسیج، مجمع مشورتی بانوان و زنان کارآفرین با مهندس انصاری فرماندار چناران دیدار و ضمن تبریک انتصاب ایشان، به بیان نقطه نظرات و دغدغه های خود در حوزه های گوناگون مرتبط با بانوان پرداختند.

در این دیدار #حمید_انصاری با ابراز مسرت از حضور فعالانه بانوان در عرصه های گوناگون و با بیان این مطلب که نیمی از جمعیت کشور را زنان تشکیل می دهند خواستار توجه بیشتر و گشودن فضا برای فعالیت بانوان در عرصه های مختلف شد و تاکید کرد بانوان گرامی در هر عرصه ای که ورود و به انجام فعالیت پرداخته اند به خوبی درخشیده و گوهر وجودی خود را به اثبات رسانیده اند.

نماینده عالی دولت در ادامه به تکلیف برنامه ششم توسعه بر دولت برای استفاده از بانوان توانمند در ۳۰ درصد مناسب مدیریتی اشاره و تصریح کرد سمت و سوی برنامه کاری بنده هم استفاده از بانوان مدیر و مدبر متناسب با شرایط کاری تعریف شده می باشد.

فرماندار چناران حوزه کارآفرینی ، اشتغال زائی و ایجاد مشاغل خانگی را از دیگر عرصه های بسیار مهم و حیاتی جهت ورود بانوان دانست و گفت با توجه به برنامه دولت ها برای چابک سازی سیستم اداری ، کوچک شدن دولت و حذف مشاغل دولتی مازاد ، برون سپاری و خصوصی سازی ، از بانوان شهرستان خواست با به سمت ایجاد مشاغل جدید و نوآورانه حرکت کنند.

انصاری در حوزه کمک به ورزش بانوان نیز از شهرستان چناران به عنوان یکی از مراکز مهم و مستعد قهرمان پروری در سطح استان نام برد و خاطر نشان کرد برای بست و توسعه ورزش و حمایت از قهرمانان و تیم های ورزشی با توجه به کمبود منابع دولتی به سمت جذب و استفاده از اسپانسر ها حرکت کرده که وجود شهرک صنعتی چناران در این زمینه می تواند کمک حال ورزش باشد.