پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر چناران به مناسبت روز خبرنگار
پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر چناران به مناسبت روز خبرنگار

رئیس شورای اسلامی شهر چناران با صدور پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش ندای چناران، حسین سپهری با صدور پیامی فرا رسیدن هفدهم مرداد و روز خبرنگار را تبریک گفت.

🔆متن پیام به این شرح است:

🔰خبرنگاران با رسالت خطیر خود همیشه فراز و نشیب‌های زیادی را پشت سر گذاشته اند و در این مسیر نیز دچار سختی ها و آلام زیادی شده اند.

در طول دوره معاصر به کرات دیده و شنیده ایم که در کوران حوادث مختلف برای انتقال اخبار و تنویر افکار عمومی، اصحاب رسانه حتی از بذل جان خویش هم ابایی نداشته اند.

نمونه بارز این جانفشانی را در تاریخ هشت ساله جنگ تحمیلی به وفور شاهد و ناظر بوده ایم، شهدای عزیزی که در روزهای اتش و خون درمیانه نبرد به نام نامی «خبرنگار» به ارسال اخبار و ندای مظلومیت ملت ایران به جهان مشغول بودند.

این مسیر ادامه داشت تا ظهور قومی جاهل و نادان بنام «طالبان» که در همسایگی ما و در کشور افغانستان شکل گرفتند و قربانی این جهل و نادانی فرزند پاک دیگر از تبار ایرانیان بنام شهید «صارمی» بود که در کسوت و جامه خبرنگاری با نثار خون خویش یکبار دیگر ثابت نمود حرمت قلم و اگاهی اذهان عمومی ارزش بذل جان را نیز دارد.

شاهد بودیم که در مصاف با جماعت تکفیری دیگر که دست پرورده ایادی استکبار بوده و هستند بنام «داعش» خون پاک بسیاری از خبرنگاران این مرز و بوم را بر زمین ریختند تا خود تیتر اول اخبار رسانه شان باشند.

از همین روی و به پاس زحمات زیاد این قشر که برای تنویر افکار عمومی روز و شب نمیزسنایند، سر تعظیم فرود آورده و ضمن تبریک صمیمانه «روزی برای خبرنگاران» این روز را گرامی داشته و از خداوند بزرگ سلامت،سعادت،بهروزی و پیروزی را برای تک تک این عزیزان مسئلت داریم.