اردوی جهادی  در روستای موچنان برگزار شد
اردوی جهادی  در روستای موچنان برگزار شد

جانشین سپاه چناران از برگزاری اردوی جهادی در عرصه های بهداشتی، عمرانی و فرهنگی در روستای موچنان خبر داد.

جانشین سپاه چناران با اشاره به اینکه فلسفه اردوی های جهادی حفظ و گسترش دستاوردها و آرمان های انقلاب اسلامی است خاطر نشان کرد:  این جهاد مختص قشر خاصی نیست و هر فردی که قلبش برای نظام و انقلاب اسلامی می تپد در اردوهای جهادی شرکت می‌کند و در هر جاکه لازم باشد بسیج حضور فعال دارد.

وی افزود: در این اردوی جهادی کلیه پایوران و روحانیون شبکه ارکان صالحین و بسیجیان روستای موچنان در جهت تکمیل کف سازی محوطه مدرسه شهید خرمی در این اردو جهادی شرکت کردند.

پوررضا در ادامه گفت:  اردوهای جهادی بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای استفاده از شور و نشاط انقلابی جوانان مستعد در پیشبرد اهداف مقدس جمهوری اسلامی است و مهم‌ترین رسالت و اهداف بسیج از برگزاری اردوی جهادی، تحقق بخشیدن به منویات مقام معظم رهبری، خودسازی و رفع محرومیت‌زدایی است.

جانشین سپاه چناران اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و تحقق منویات مقام معظم رهبری را از دیگر اهداف اردوهای جهادی برشمرد و افزود: اقتصاد مقاومتی مفهومی است که درپی مقاوم سازی، بحران زدایی و ترمیم ساختارها و نهادهای فرسوده و ناکارآمد موجود اقتصادی مطرح می شود، که قطعا باور و مشارکت همگانی واعمال مدیریت های عقلایی ومدبرانه، پیش شرط و الزام چنین موضوعی است. اقتصاد مقاومتی کاهش وابستگی ها و تاکید روی مزیت های تولید داخل و تلاش برای خود اتکایی است

شایان ذکر است دیدار با خانواده معظم شهداء، برگزاری کلاس های آموزشی خانواده،طب سنتی،آموزش همگام با کشاورز، احکام ویژه نوجوانان و ارائه خدمات پزشکی  از دیگر برنامه های این اردوی جهادی بود.