پیام تبریک مشترک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر چناران به مناسبت «هفته نیروی انتظامی»
پیام تبریک مشترک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر چناران به مناسبت «هفته نیروی انتظامی»

شهردار و رئیس شورای شهر با انتشار پیامی «هفته نیروی انتظامی» را به سبزپوشان ایثارگر شهرستان چناران تبریک گفتند.

به گزارش ندای چناران، همزمان با آغاز «هفته ناجا» شهردار و ریاست شورای شهر با انتشار پیامی این هفته را به دلاور مردان رده های مختلف در منطقه انتظامی شهرستان تبریک گفتند.

🖋🖋متن پیام بدین شرح است:

بسی مایه مباهات است که به برکت انقلاب اسلامی ایران، نیروی مقتدر انتظامی همراه و در کنار اقشار مختلف مردم قرار گرفته و امروز مردم ما با بودن این عزیزان احساس امنیت و آرامش بیشتری می‌کنند.

سبز قامتانی که با نثار جان گرانبهای خویش در اقصی نقاط این کشور پهناور توانسته اند، امنیت، آرامش و نظم و انضباط را که ثمره حضور آنان است به ارمغان آورند.

بدون هیچ تردیدی توسعه امروز ایران عزیز در عرصه های مختلف به دلیل بستر امنی ست که دلاور مردان نیروی انتظامی در کنار سایر نیروهای نظامی و امنیتی با زحمات مخلصانه خود بوجود آورده اند تا پرچم سه رنگ و مقدس کشورمان همچنان پرصلابت برافراشته باشد.

سجده شکر بر آستان حضرت دوست می نهیم که به برکت تلاش و جانفشانی تمامی رده های پلیس در شهر و دیار ما همپای سایر همکاران عزتمندشان در سراسر ایران اسلامی، چناران هم از بالاترین ضریب امنیت برخوردار است و این مهم را مرهون فداکاری و از خودگذشتگی یگانهای مختلف منطقه انتظامی شهرمان میدانیم.

لذا فرصت را مغتنم دانسته و در گرامیداشت «هفته ناجا» ارادت قلبی خویش را به سفیران عرصه نظم و امنیت در خانواده بزرگ منطقه انتظامی چناران تقدیم میداریم و از زحمات و ایثارگری های این سروقامتان سبزپوش در ایجاد شهر و محیطی امن برای تک تک مردم این دیار، تقدیر و تشکر ویژه می نماییم.

امیدواریم که با توکل بر خداوند متعال و در زیر پرچم ولایت فقیه در ایجاد امنیت و آسایش برای آحاد مردم همچنان موفق و پیروز باشند.