عطرافشانی مزار شهدا به مناسبت هفته نیروی انتظامی
عطرافشانی مزار شهدا به مناسبت هفته نیروی انتظامی

همزمان با اولین روز از هفته نیروی انتظامی، مراسم غبارروبی گلزار شهدای چناران با حضور جمعی از مسئولان، خانواده های معزز شهدا و نیروهای نظامی و انتظامی برگزار شد.

به گزارش ندای چناران، در این مراسم معنوی امام جمعه چناران ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی افزود: امروز امنیت کشور را مرهون خون این شهدا و ایستادگی و ایثارگری خانواده این عزیزان هستیم و وظیفه خود می دانیم تا هر چه در توان داریم در راستای خدمت به خانواده این عزیزان به کار بگیریم.

وی در ادامه ضمن اشاره به جایگاه والای شهداء خاطر نشان کرد: نام «شهيد» به عنوان يكى از اسماء خداوند است و بیانگر این موضوع مهم است که شهدا ناظر اعمال ما هستند.

تاجی تصریح کرد: شهدای انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و مدافعان حرم برای حفظ ارزش‌های اسلامی و انقلاب جان خود را نثار کردند و این راه همچنان ادامه دارد.

امام جمعه چناران در پایان خاطر نشان کرد: ۱۳ هزار نفر از مأموران نیروی انتظامی در مناطق مختلف كشور تاكنون برای تأمین نظم، امنیت و آرامش هموطنان به شهادت رسیده اند و ۲۳ هزار نفر نیز در این راه جانباز شده اند و مسئولین و مردم باید هر چه بیشتر قدردان تلاش ها و اقدام های نیروی نظامی و انتظامی برای تأمین نظم، امنیت و آرامش در جامعه باشند و با آنان همكاری كنند.

در این مراسم معنوی، مسئولان شهرستان و نیروهای نظامی و انتظامی با قرائت فاتحه و نثار شاخه های گل بر مزار شهداء با آرمان های والای انقلاب اسلامی، امام راحل و شهیدان تجدید میثاق کردند.