طرح عملیاتی پروژه بزرگ اصلاح بلوار امام رضا(ع) تشریح شد.
طرح عملیاتی پروژه بزرگ اصلاح بلوار امام رضا(ع) تشریح شد.

با حضور اقشار مختلف شهروندان چناران در مسجد امام رضا(ع) طرح نهایی پروژه بزرگ اصلاح بلوار امام رضا و پل ورودی توسط مشاورین و طراحان پروژه ارائه گردید

به گزارش ندای چناران،جلسه ارائه طرح نهایی اصلاح بلوار و پل ورودی با حضور پر شور مردم، اعضای شورا، شهردار و نمایندگان ادارات مختلف در مسجد امام رضا(ع) برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم «مهندس هادی بارویی» شهردار چناران به تشریح اقدامات دوساله شهرداری در حوزه های مختلف پرداخت و افزود؛ خوشبختانه با تلاش خادمین شما در شهرداری و شورای شهر حجم فعالیتهای صورت گرفته در این دوره بسیار افزایش پیدا کرده است.

شهردار چناران بیان کرد: با استعانت از درگاه لایزال الهی با شروع پروژه اصلاح بلوار امام رضا(ع) شاهد تحولات زیادی در شهرمان چناران، خواهیم بود.

در ادامه این مراسم «سپهری» ریاست شورای اسلامی شهر چناران نیز با اشاره به اثرات مثبت اصلاح بلوار امام رضا برای شهر و ساکنان آن، گفت؛ با پیگیری های زیادی که انجام شد، توانستیم پس از ماهها تلاش با همدلی و همراهی مسئولین استان و شهرستان مجوز نهایی اصلاح بلوار را در ابتدای سال ۹۸ کسب کنیم و امیدواریم با شروع پروژه شاهد تحولات اساسی در حوزه های مختلف شهرمان باشیم.

وی تصریح کرد: برای رسیدن به قله های پیشرفت نباید منتظر کمک دیگران باشیم، بلکه می بایست با کمک و یاری هم چناران را آنگونه که شایسته مردم نیک اندیش آن است،بسازیم.

رئیس شورای اسلامی شهر چناران، خاطرنشان کرد؛ لازم است از همشهریان خوبمان به خاطر زحماتی که ممکن است در طول شروع پروژه برایشان بوجود آید، عذرخواهی نماییم اما انشالله با اتمام و تکمیل این پروژه بزرگ از شیرینی برکاتی که برای شهر و دیارمان به ارمغان خواهد آورد، همه ما بهره مند میشویم.

لازم به ذکر است در مراسم شب گذشته توسط مشاورین و طراحان پروژه اصلاح بلوار امام رضا(ع) نقشه ها و طرح نهایی این پروژه برای شهروندان تشریح شد.