همایش تجلیل از رزمندگان و ایثارگران شهرستان چناران برگزار شد.
همایش تجلیل از رزمندگان و ایثارگران شهرستان چناران برگزار شد.

همایش تجلیل از رزمندگان و ایثارگران شهرستان چناران با حضور ایثارگران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در محل سالن ورزشی برادران خادم گلبهار برگزار شد.

سردار احمد شفائی روز دوشنبه در همایش تجلیل از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس شهرستان چناران و گلبهار که در شهر جدید گلبهار برگزار شد افزود: از نخستین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی همه نظام های سلطه فتنه های بسیار زیادی را طراحی کردند و قصد داشتند جریان انقلاب اسلامی را دچار مشکل کنند اما مقاومت و ایستادگی ملت توانست نقشه های آنها را باطل کند.

وی اضافه کرد: امروز مهم ترین موضوع، مدیریت انقلابی است که اگر از ظرفیت ارزشمند این نظام به خوبی بهره گیری شود رمز پیشرفت ما خواهد شد همچنین مهم ترین مولفه در طول تاریخ و در عصر انقلاب اسلامی همراهی، تبعیت و هم سویی و اطاعت از رهبری است و پس از آن صبر و استقامت قرار دارد.

جانشین فرمانده سپاه امام رضا (ع) گفت: ملت ایران از اواخر دهه ۳۰ با وجود تمام مشکلات در کشور امام را به رهبری خود انتخاب کردند و با ایشان همراه، همگام و همسو شدند و به فرمان امام گوش فرا دادند که همین ما را از یک نظام دیکتاتوری ظالم نجات داد.

سردار شفائی افزود: دفاع مقدس به ما آموخت که تنها مقاومت است که می تواند به پیروزی منجر شود و مجاهدت و تلاش های صادقانه ملت به برکت صبر زینبی خانواده های معظم شهدا در طول این ۴۰ سال منجر به خلق حماسه های بزرگی شد.

وی با بیان اینکه عزت و سربلندی نمایندگان کشور در سازمان ملل به برکت ایثار و فداکاری مجاهدان انقلاب اسلامی است ادامه داد: زمانی دشمن به زانو در خواهد آمد و تسلیم خواهد شد که ما قدرتمند باشیم.

جانشین فرمانده سپاه امام رضا (ع) دو مساله اساسی امروز کشور را اقتصاد و فرهنگ ذکر و بیان کرد: در هر بخشی از مدیریت این کشور اگر نگاه، انقلابی با تفکر جهادی و تکیه بر ظرفیت های ارزشمند و بدون نگاه به بیرون باشد منجر به توسعه و پیشرفت خواهد شد.

شفائی افزود: اگر قرار است مشکلات کشور حل شود باید نگاه ما تغییر کند و مسئولان با اتکای به فرامین جدی مقام معظم رهبری اقدامات مثبت را انجام داده و از فرصت سوزی پرهیز کنند.

وی ادامه داد: رزمندگان کنونی ما جوانان انقلابی هستند که آمادگی لازم را برای خدمت به میهن اسلامی دارند که باید از این ظرفیت ها به خوبی استفاده شود.