سی هزار متر مربع از معابرشهری آسفالت میشود.
سی هزار متر مربع از معابرشهری آسفالت میشود.

به گزارش ندای چناران، مهندس مجید پورعفتبان مقدم با اعلام این خبر افزود: با مصوبه اعضای محترم شورای اسلامی شهر و پیگیری «مهندس بارویی» شهردار چناران ۳۰ هزار متر مربع از معابر شهری آسفالت میشود. وی گفت؛ برای تهیه آسفالت و اجرای عملیات بزرگ روکش آسفالت معابر، مبلغ ده میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی […]

به گزارش ندای چناران، مهندس مجید پورعفتبان مقدم با اعلام این خبر افزود: با مصوبه اعضای محترم شورای اسلامی شهر و پیگیری «مهندس بارویی» شهردار چناران ۳۰ هزار متر مربع از معابر شهری آسفالت میشود.

وی گفت؛ برای تهیه آسفالت و اجرای عملیات بزرگ روکش آسفالت معابر، مبلغ ده میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شهرداری اختصاص یافته است.

مسئول عمران شهرداری چناران بیان کرد:این پروژه در گام اول شامل آن دسته از معابر خاکی و فاقد آسفالتی ست که مبلغ همیاری توسط ساکنین به شهرداری پرداخت گردیده است.

مهندس مقدم با اشاره به ترمیم آسفالت معابر فرسوده شهر، افزود: با توجه به فرسودگی آسفالت در برخی از خیابانهای سطح شهر، عملیات روکش کامل آسفالت نیز در دستور کار قرار گرفته و هم اکنون همکاران پرتلاش ما در قسمت عمران شهرداری مشغول جمع آوری پل های مقابل منازل شهروندان در تعدادی از خیابان‌های بلوار شهدا هستند.

وی ادامه داد: متاسفانه اکثر پل هایی که توسط شهروندان در مقابل منازل شان احداث میشود، استاندارد نیست و باعث ایجاد معضلاتی چون آبگرفتگی و در نهایت منجر به خرابی آسفالت میگردد، لذا با عنایت به رفع این معضل مقرر شد توسط واحد اجراییات شهرداری نسبت به ارائه اخطار جهت جمع آوری اینگونه پل ها به مالکان منازل مسکونی اقدام گردد و در صورت عدم رعایت این مورد و جهت جلوگیری از بروز خسارت به آسفالت معابر و ایجاد مزاحمت برای دیگر همشهریان معزز به ناچار نسبت به اختصاص جریمه مالی اقدام خواهد شد.

مسئول عمران شهرداری چناران گفت: در حال حاضر عملیات جمع آوری پل ها در تعدادی از خیابان‌های بلوار شهدا به منظور شروع عملیات روکش آسفالت در دست اقدام قرار دارد.