عملیات اجرایی پروژه مدیریت کیفیت در شهرداری گلبهار آغاز شد
عملیات اجرایی پروژه مدیریت کیفیت در شهرداری گلبهار آغاز شد

شهردار گلبهار از شروع اجرای پروژه مدیریت کیفیت ISO9001 در شهرداری خبر داد.

به گزارش ندای چناران ، سید ابوالفضل فاضلی حق پناه در جلسه کارگروه فناوری واطلاعات شهرداری گلبهار گفت: شهرداری گلبهار با توجه به نقش اثرگذار سیستم های مدیریتی در پیاده سازی بهبود و تعالی  سازمانی، به موضوع مدیریت کیفیت توجه ویژه ای داشته و از طریق پیاده سازی استانداردهای گوناگون مدیریتی سعی در تعالی شهرداری دارد و آنها را اجرایی خواهد کرد.

وی ادامه داد: در همین راستا سیستم های استاندارد مدیریتی از جمله سیستم مدیریت کیفیت ISO9001  ویرایش ۲۰۱۵  و  استاندارد مدیریت زیست محیطی در شهرداری گلبهار پیاده سازی خواهد شد.

وی همچنین به تصویب لایحه اجرایی نمودن بلیط الکترونیک (من کارت) در شهر گلبهار اشاره کرد و بیان داشت: بلیط الکترونیکی جایگزین پول نقد در ناوگان حمل ونقل درون شهری گلبهار خواهد شد و با استفاده از بلیت الکترونیک، کرایه تعریف شده در سامانه ‌حمل و نقل عمومی محاسبه شده و از کارت  کسرمی شود.

شهردار گلبهار همچنین ازعملیات بهره برداری دوربینهای نظارتی خبر داد و گفت: عملیات بهره برداری از دوربین های نظارتی و ثبت تخلف در شهر توسط شهرداری آغاز شده  که هدف آن افزایش امنیت و کاهش تخلفات رانندگی می باشد.

فاضلی حق پناه افزود: در حال حاضر ۴ دوربین نظارتی و دو دوربین ثبت تخلفات در شهر راه اندازی شده  که در آینده نزدیک دوربینهای نظارتی و ثبت تخلفات  افزایش خواهد یافت.

شهردار گلبهار همچنین از تعمیر وتجهیز چراغهای راهنمایی و رانندگی سطح شهر خبر داد و گفت: چراغ‌های راهنمایی از مهم‌ترین ابزارها برای تامین نظم و امنیت در سطح شهرها بوده و این چراغ‌های هشداردهنده سيستم ترافيک را به خوبي کنترل کرده  و تردد در سايه چراغ هاي هشداردهنده امن و بي‌خطر خواهد بود.
وی افزود: در راستای افزایش هشدارهای ایمنی و کاهش تصادفات کلیه چراغهای راهنمایی ورانندگی سطح شهر تعمیر و تجهیز شدند.