ایستگاه استقبال از زائران پیاده ویژه دهه آخر صفر در ورودی چناران راه اندازی شد.
ایستگاه استقبال از زائران پیاده ویژه دهه آخر صفر در ورودی چناران راه اندازی شد.

برپایی ایستگاه بزرگ استقبال از زوار پیاده حریم رضوی در ورودی چناران توسط مجموعه مدیریت شهری

‍به گزارش ندای چناران، « دکتر ابوالقاسم دشتی» از تمهیدات ویژه مجموعه مدیریت شهری برای زوار در دهه پایانی ماه صفر خبر داد.

وی گفت؛ با توجه به نزدیک شدن به سالروز رحلت نبی مکرم اسلام و ایام شهادت ولی نعمت ما خراسانی‌ها امام رضا(ع) و تردد هزاران زائر و دلداده امام رئوف از مسیرهای شمالی کشور که از چناران به سمت مشهد عبور میکنند، تمهیدات ویژه ایی برای میزبانی این عزیزان فراهم شده است.

ریاست کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر چناران با اشاره به برپایی ایستگاه استقبال از زائرین پیاده، افزود: این ایستگاه در مسیر ورودی به شهر از سمت قوچان مقابل کارخانه پنیر با مشارکت و همراهی مدیریت پذیرایی پدیده همانند سال گذشته دایر شده است.

دکتر دشتی بیان کرد: با امکاناتی که در ایستگاه استقبال با همراهی خیرین و سایر دستگاه‌های اجرایی و نهادها فراهم شده است، سعی گردیده تا بهترین خدمات به خیل عظیم محبین مرقد مطهر امام رضا(ع) ارائه شود.

این عضو شورای شهر چناران، تصریح کرد؛ خوشبختانه مجموعه مدیریت شهری با ارائه خدمات گسترده خود در حوزه های پشتیبانی به سایر ایستگاهها و موکب های استقبال از زائرین پیاده در سطح شهر، عملکرد خوبی را همه ساله از خود به نمایش می‌گذارد.

وی بیان کرد: این موکب به مساحت ۱۲۰ متر با ارائه خدمات پذیرایی، درمانی و اسکان در مجموعه پذیرایی پدیده به استقبال زوار پیاده امام رئوف رفته است.