نظرسنجی

مهمترین معضل شهر چناران کدام است ؟

دیدن نتایج

Loading ... Loading ...
کاریکاتور
آخرین اخبار ایران و جهان

ابزار هدایت به بالای صفحه

ویژه ندای چناران
عناوین اصلی
چناران مهد جودوی ایران؛
دبیر هیات جودو شهرستان چناران گفت: 40 درصد جودوکاران بزرگسال دعوت شده به تیم ملی، چنارانی هستند و ۵۰ درصد فیکس تیم ملی جودوی جوانان نیز در قرق جودوکاران چنارانی است.
حاشیه های سفر معاون وزیر راه به گلبهار؛
سوال خبرنگار ندای چناران از مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید مبنی بر اینکه چرا با وجود گذشت چندین سال از بهره برداری برخی پروژه های مسکن مهر، صورت حساب نهایی تایید شده ، به مردم داده نمی شود و افزایش قیمت ها حتی پس از افتتاح پروژه ها ادامه دارد؛ بی پاسخ ماند.
مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید:
مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید گفت: فاصله بین گلبهار - چناران که اخیراً به تصویب مجلس و سازمان مدیریت رسیده است را به پروژه قطار حومه گلبهار مشهد اضافه خواهیم کرد.
چناران؛
رییس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان چناران از اجرای گشت مشترک با اماکن نیروی انتظامی و اتاق اصناف، به منظور جمع آوری مانکن های غیر متعارف خبر داد .
خطیب جمعه چناران عنوان کرد:
امام جمعه چناران گفت: کسانی که خود را به بنیانگذار نظام اسلامی نزدیک‌ تر از دیگران می‌دانسنند، در عمل به وصایای آن پیر سفرکرده پیشرو باشند تا تبعیت از قانون و نهادهای قانونی در جامعه، به ویژه در بین سیاسیون نهادینه شود و هیچگاه شاهد تکرار حوادثی از جنس فتنه ۸۸ نباشیم.
صفحه 1 از 33212345...102030...قبلی »
سال دولت و ملت ،‌همدلی و همزبانی

سال دولت و ملت ، همدلی و همزبانی

پیشخوان
رسانه
تبلیغات